Škola v přírodě - 3. den

Posíláme pozdravy všem na Zbraslav.

Máme se krásně, je o nás dobřelo postaráno. Jídlo je vynikající, jedí všechni bez výjimky. Počasí nám sice odpoledne nepřálo, měli jsme alternativní činnosti v chatě a největší úspěch měla pyžamová párty.

Vzhledem k nadmořské výšce 1220m nad mořem mobilní sítě fungují omezeně.

ke Dni matek a Dni otců. Ve ST 05.06 od 16 hodin Štěňata a Koťata +++ V UT 11.06. od 16 hodin Medvíďata
od 09.30 hodin - dopoledne plné soutěží - běh, hod na cíl, skoky v pytli, jízda na koloběžce a jiné
ve Čtvrtek 30.5.2019. - Matjuchinka 9 hod - Ottovka - 10, 45 - Eliška - 9,45 hod. Focení venku na zahradě
Zítra je poslední den pro odevzdání přihlášek na prázdninový provoz v červenci a srpnu. V každé MŠ jsou na informačních ...