Škola v přírodě - první den

Všem rodičům, dětí na škole v přírodě.

Dojeli jsme v pořádku, k obědu bramborová kaše s kuřecím plátkem, k večeři boloňské špagety. Jsme v krásném prostředí, krásná příroda, bez aut a hluku.

Všechny děti jsou spokojené a nadšené z posledních zbytků sněhu, který tady je😃.

Hana Hánělová

ke Dni matek a Dni otců. Ve ST 05.06 od 16 hodin Štěňata a Koťata +++ V UT 11.06. od 16 hodin Medvíďata
od 09.30 hodin - dopoledne plné soutěží - běh, hod na cíl, skoky v pytli, jízda na koloběžce a jiné
ve Čtvrtek 30.5.2019. - Matjuchinka 9 hod - Ottovka - 10, 45 - Eliška - 9,45 hod. Focení venku na zahradě